Prodejna přírodní kosmetiky, Praha

Největší prodejnu přírodní kosmetiky v Praze i ČR jsme pro vás otevřeli 18. března 2015. V Liliové 11 na Praze 1 je v nabídce veškerý sortiment bio a přírodní kosmetiky, včetně dekorativní kosmetiky a barev na vlasy.

Prodejna přírodní kosmetiky Country Life

Liliová 11, Praha 1
Adresa na Google mapách

Prodejna v Liliové ulici je nástupcem prodejny přírodní kosmetiky, která dlouhé roky sídlila v Melantrichově 15. V krásném stylovém interiéru v Liliové si můžete nakoupit to nejlepší z přírodní kosmetiky - například francouzskou certifikovanou biokosmetiku Lift'Argan, lékárenskou biokosmetiku Jonzac, dekorativní biokosmetiku SO'BiO nebo dětskou biokosmetiku Natessance. A samozřejmě také všechny další značky, které už jsou na českém trhu delší nebo i dlouhou dobu, jako Durance, Argiletz, Jason, Cosbionat, Emma Noël, Dr. Hauschka, Lavera, Logona, Santé, Khádí a Kivvi. Prodávat zde budeme i českou přírodní kosmetiku Nobilis Tilia, Saloos, Cannaderm.

Samozřejmostí je, že v Liliové bude k dispozici odborné poradenství. Vedoucí prodejny Marcela Franková má s přírodní kosmetikou dlouholeté zkušenosti. „Rádi poradíme ohledně jednotlivých značek, vhodných výrobků pro vás anebo třeba ohledně kosmetických složek. Poradenství můžete využít i online, a to na nově zřízeném facebookovém profilu naší prodejny www.facebook.com/CountryLifeLiliova."

Otevírací doba a kontakty:

Otevírací doba
Po-Čt 10.30-18.00 hod.
Pá 10.30-16.30 hod. (měsíc II.)
Pá 10.30-17.30 hod. (III., X.)
Pá 10.30-18.00 hod. (IV.-IX.)
Pá 10.30-15.30 hod. (XI.-I.)
So, Ne zavřeno


Vedoucí prodejny
Marcela Franková
Tel.: +420 230 233 860
E-mail: kosmetika@countrylife.cz

Virtuální prohlídka prodejny:

Fotografie prodejny:

Liliová

 

Připojené obrázky

Aktuality

Archiv aktualit

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu CountryLife.cz

@@@hideTitleLogin

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím