Máte chuť se do toho pustit s námi? Možná čekáme právě na vás!

Velkoobchod Rudná

K Vypichu 1039, Rudná u Prahy, logistický areál Prologis, hala č. 7

Produktová specialistka/produktový specialista

Do našeho týmu přijmeme na hlavní pracovní poměr kolegyni nebo kolegu na pozici produktový specialista.

Náplň práce:

  • plánování a koordinace shromáždění sortimentní komise
  • tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
  • šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
  • tvorba a aktualizace etiket

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti potravinářské/chemické
  • znalost platné evropské a národní legislativy
  • zájem o potravinové trendy
  • nutná základní znalost práce s Microsoft Office
  • spolehlivost, pečlivost, přesnost, odpovědnost
  • chuť se učit a rozvíjet
  • týmového ducha, dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • mzda 35 000 až 38 000 Kč hrubého plus zaměstnanecké benefity

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis s fotografií na depkvalita@countrylife.cz.

Skladník ve velkoobchodě

Do našeho velkoobchodního skladu v Rudné u Prahy přijmeme na hlavní pracovní poměr skladníka/skladnici. Náplní práce je přijímání, výdej, zaskladňování zboží a další skladnické práce. Pracovní doba je od pondělí do pátku, soboty jsou volné, občasná práce v neděli.

Požadujeme

  • Požadujeme odpovědný přístup k práci
  • Spolehlivost a nekonfliktnost.
  • Osvědčení na VZV, retrak
  • Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Mzda 32 000 až 35 000 Kč hrubého plus zaměstnanecké benefity.

Nástup je možný ihned.

Areál správy společnosti a výroby

Nenačovice 87

Aktuálně nemáme volnou pozici.

Prodejny a restaurace v Praze

Proč pracovat ve společnosti Country Life?

Našim zaměstnancům nabízíme:

  • smysluplnou práci v rostoucí společnosti, která je jedním z největších výrobců a prodejců zdravé výživy a bioproduktů v ČR,
  • platové ohodnocení odpovídající pracovní pozici a osobním výsledkům,
  • na většině pracovišť práci v jednosměnných nebo dvousměnných provozech,
  • na většině pozic volné víkendy,
  • zaměstnanecké benefity: stravenky 100 Kč na den, příspěvek na penzijní pojištění až 600 Kč měsíčně, sleva na produkty ve firemních prodejnách

Zaujala Vás některá z uvedených pozic?

Zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis na adresu kariera@countrylife.cz nebo volejte +420 720 052 199. Životopis obsahuje základní osobní údaje včetně data narození, přehledu vzdělání a dosavadní praxe.

Zpracování a ochrana osobních údajů.

Pošlete nám vzkaz

Přihlášení

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Žádný strach, na e-mail vám pošleme obratem nové heslo.
Pokud vám nepřišlo, zkontrolujte si spamovou schránku.

Chci se přihlásit

Košík

Nákupní košík je prázdný.