Letos je to 30 let od otevření naší první prodejny. A protože velkou část Country Life tvoří zaměstnanci, kterých si firma moc váží, k výročí bychom vám rádi postupně představili alespoň některé členy Country Life rodiny.

Zdeněk Hladík

_98A4259Když potkáte Zdeňka, musíte se hned usmát, protože ucítíte příval pozitivní energie, která je všude okolo něj. Sám říká, že je takhle pozitivně naladěný pořád a bere to jako svůj životní styl.

Zdeněk je pravou rukou obchodního oddělení, kam mimo svou odvedenou práci také rád přináší radost, úsměv a humor. Kromě toho také prezentuje firmu na kulinářských akcích, seminářích, soutěžích a konferencích zaměřených na zdravou výživu. Zdravá výživa je jeho dlouhodobá vášeň, proto se před šesti lety rozhodl stát součástí firmy Country Life. „Jde vidět, že budovat udržitelnou planetu a zdraví lidí je snem majitele firmy, pana Jiránka. Tento sen úspěšně předává svým zaměstnancům a je to tady znát, v práci máme speciální klima. Firma přitahuje podobné lidi se stejným životním stylem.”  

Jako kulinář a výživář Zdeněk vybírá své oblíbené produkty především podle nutričních hodnot. Není divu, že vyzdvihuje quinou. „Ta mě učarovala, je nesmírně hodnotná, máme ji dokonce ve třech barvách.” Rád také vaří z luštěnin, v poslední době si oblíbil loupanou červenou čočku, kterou používá pro výrobu tatarky nebo různých pomazánek. Mezi oblíbence také patří pohanka, oves a skupina zdravých dochucovadel

Martina Podubecká

_98A4541Martina je vedoucí naší biopekárny, zároveň také fakturantka. Vede tým našich pekařů a pekařek a jejím hlavním úkolem je zařídit, aby v pekárně neustále byly k dispozici všechny potřebné suroviny pro výrobu našeho výborného pečiva. 

Mimo to má pod sebou několik zaměstnanců, které je třeba řídit a zároveň pečovat o jejich spokojenost. V našem případě jde navíc o biopekárnu, kde je třeba dodržovat náročnější směrnice, na to Martina také pečlivě dohlíží. Pracuje u nás 6 let a do firmy ji přivedl její přítel, který dlouhodobě v Country Life také pracuje, stejně jako i jeho tatínek. Každý den je pro Martinu v práci jiný. Při vedení svého týmu si snaží brát příklad ze svých vlastních nadřízených, které chválí. „Dokáží mi říct, že jsme udělali něco špatně, ale zachovají chladnou hlavu a společně najdeme vždy řešení. Na druhou stranu si moc cením, že mě dokáží i pochválit. Mají velice lidský přístup, jsme tu jako rodina”. 

Není divu, že oblíbené produkty Martiny jsou právě z naší biopekárny. A to kváskový chléb a bageta s červenou řepou.

Lenka Kalivodová

_98A4494Lenka má u nás důležitou funkci. Teda vlastně rovnou dvě funkce. Je asistentkou generálního ředitele a zároveň asistentkou personálního oddělení. V Country Life dohromady pracuje již 12 let.

„Nejvíce si cením skvělého pracovního kolektivu. Cítím se tu dobře, jako doma. Je dobře, že moje práce je hodně proměnlivá. V průběhu let se mění struktura a potřeby firmy, a proto se mění i náplň mé práce, což mi vyhovuje. Nemám ráda stereotyp, tak je ideální, že nejsem pořád na jednom místě. Milan Hlouch, ředitel personálního oddělení, věnuje péči lidem a toho si na něm opravdu cením.”  

Nadřízeným Lenky je také přímo pan Jiránek, majitel a zakladatel Country Life. „Za sebe osobně mohu upřímně říct, že je to nejlepší šéf, kterého jsem měla. Obdivuji jeho skromnost, poctivost a humanitní cítění. Vždy se ke mně choval i se svou ženou Hanou moc hezky a přátelsky, našla jsem v nich oporu, když jsem ji potřebovala. Má široký rozhled, je velmi pracovitý a pro Country Life žije. Líbí se mi jeho vášeň pro cestování a nabývání nových znalostí, které se nebojí uplatňovat a aplikovat do firmy. Pana Jiránka si vážím také proto, že se nesnaží za každou cenu zalíbit všem a nikdy nemá problém říct svůj názor tak, jak to zrovna myslí.” 

Lenka se zabývá zdravým životním stylem, tak kupuje širokou škálu našich produktů. Jejím nejoblíbenějším produktem je bezpochyby kokosový olej. Také ráda nakupuje mangový džus a zeleninové chipsy. Chválí i nový bezlepkový chleba. „Já jsem docela náročná na pečivo, ale tohle je nejúžasnější chleba, který jsem kdy jedla.” 

Andrej Hrabovec

_98A4604Andrej pracuje v Country Life již 13 let. Pokud jste již byli v naší pražské restauraci v Melantrichově ulici, tak právě tam jste mohli tohoto usměvavého kuchaře potkat.

Andrej v Country Life připravuje každý den zdravé obědy pro naše zákazníky. A právě to, že může zákazníkům nabízet pestrou, zdravou stravu, která vám bude navíc chutnat, mu dělá v práci největší radost. Pro Andreje byla výzvou pandemie a měnící se opatření, které naše restaurace silně zasáhly. Jako důležitější a dlouhodobou výzvu ale bere naslouchání zákazníkům a jejich přáním, jak by mohl recepty vylepšit nebo jaká nová jídla vytvořit.

Pro Andreje je v pokrmech důležitá zelenina. “Osobně mám hodně rád řecký styl jídel, takže rajčata, cuketu, olivy a nejradši mám lilek. Dále třeba seitan, pohanku a rýži basmati. Rád vařím především klasické, rychlé a lehké pokrmy.”

 

 

Pavla Mencová

_98A4389Pavle se splnilo její přání - pracovat ve firmě, která se snaží vést veřejnost ke zdravému životnímu stylu a usnadňuje lidem přístup ke kvalitním biopotravinám, které dodává na český trh.

Pavla je v Country Life součástí marketingového týmu, který každý den pracuje na tom, aby vám, našim zákazníkům, dodával kvalitní obsah a informace o produktech a dění ve firmě. “Moje práce mi dělá radost. Je kreativní a každý den se děje něco nového. Nejvíce mě těší, že i přes to, že je Country Life již poměrně velká společnost, stále jde o rodinnou firmu s tou správnou atmosférou. Jako člověk, žijící v rušném centru Prahy, si také užívám kanceláře, které jsou součástí ekologického centra Country Life v Nenačovicích, kde je to úplná vesnická oáza klidu. Ekocentrum vzniklo přestavbou bývalého kravína na nízkoenergetickou budovu. Součástí je i nová část, Archa, která má parametry pasivního domu. Navíc se jedná o první pasivní dům postavený v ČR a přijde mi super, že se Country Life snaží být ekologickou společností ve všech ohledech.”

“Z produktů u mě rozhodně vedou jogurtky s rozinkami, které bych mohla jíst každý den. V naši kuchyni je hojně používán i umeocet a v domácnosti si vystačíme pouze s ekologickou drogerií z našeho sortimentu”.

Radek Maršálek

Je výhodné s ním udržovat dobré vztahy, _98A4220potřebuje ho celá firma a na technické problémy má vždy odpověď… Kdo je to? No přece ajťák. V našem případě Radek.

Radek podporuje uživatele, kterým nefungují systémy. “Volají mi vždy jako prvnímu. Často je problém s naším softwarem, někdy hardwarem nebo tiskárnami, někdy kolegové potřebují radu. Na mojí práci mě nejvíce baví, že můžu ostatním ve firmě pomoci s technickými problémy a usnadnit jim tak práci. Všichni mě vždy rádi vidí, protože ví, že se jejich problém už brzy vyřeší a vše bude zase fungovat tak jak má".

Radek je vegetarián, tak mezi jeho oblíbené produkty patří sójové párky z naší nabídky.

Eliška Kludská

Elišky pozice se nazývá produktová _98A4190specialistka. Co se za tím skrývá?

Všechny produkty, které máme v sortimentu, Elišce projdou rukama. A to ne jednou! 
Ke každému produktu Eliška musí založit do systému skladovou kartu, zajistit kvalitní produktovou fotografii, nashromáždit všechny potřebné informace, neustále kontrolovat jejich aktuálnost. Spolupracuje snad se všemi odděleními napříč celou firmou. Eliška se tak často potýká s nějakými zádrhely a vždy ji udělá radost, když je může vyřešit.

U oblíbeného produktu neváhá a zmiňuje japonskou směs – legendární směs pikantních křupek s orientální chutí. Na e-shop právě teď připravujeme i novinku - českou kosmetickou značku Nobilis Tilia, jelikož se Eliška se všemi produkty již měla možnost seznámit, nemůže se dočkat, až budou skladem a bude si je moci nakoupit.

Markéta Mádlová

_98A4438Markéta nastoupila do Country Life už v roce 2005. Produkty však znala již dávno předtím, už v roce 1992 jezdila do prodejny v Hostivicích pro sezamový olej.

Markéta pracuje na pozici účetní. Kdykoliv přijdete do účtárny v Country Life, pocítíte velmi veselou a pozitivní atmosféru. I proto Markétka chválí výborný kolektiv, na kterém si u nich na oddělení zakládají. Mimo to je ráda, že s Country Life sdílí i stejný pohled na zdravou výživu a s radostí také kupuje naše produkty. Hlavně biozeleninu, výborné pečivo a olivový olej Emile Noël. I kosmetiku Markéta používá přírodní a to konkrétně anti-age řadu Précieux argan od SO’BiO étic. 

A co nám na Markétu prozradily její kolegyně? “Je pracovitá, pečlivá a veselá, vždy je s ní legrace. Nikdy nezkazí žádnou zábavu.”

Petra a Helena

_98A4328Petra s Helenou tvoří v Country Life skvělý tým již 17 let. Co mají holky ve firmě na starosti? A co nám navzájem o sobě prozradily?

Petra (vlevo) je vedoucí našeho zákaznického centra. V Country Life pracuje 17 let a její oddělení se stará o velkoobchodní zákazníky. Tedy o příjem objednávek, vystavování faktur a veškerou komunikaci. Helena (vpravo) je ve firmě 20 let a je vedoucí expedice. Úzce spolupracuje se zákaznickým centrem a její tým se stará o přípravu a expedici objednávek - do Česka i zahraničí.

A co o sobě říkají holky navzájem? „Péťa je klidný člověk. Je veselá a pohodová. Tím, že spolu pracujeme již tolik let, tak se dobře známe, problémy se snažíme řešit společně a vycházíme si vstříc”. „Helena je někdy rázná, což je k vedení lidí ale potřeba. Zároveň je nesmírně pracovitá a kromě její nevyčerpatelné energie má také velké srdíčko.”

Oblíbené produkty Heleny: tamari omáčka, třtinový cukr, těstoviny, Ecover na mytí nádobí, ghí, olivový a slunečnicový olej, sójová smetana. Petra ráda používá krémy Anti-age Precieux Argan značky SO’BiO, ekologické čisticí prostředky ECOVER produkty a v kuchyni ji určitě nesmí chybět tamari a basmati rýže.
 

Robin Bek

_98A4088Robin se za 9 let v Country Life postupně vypracoval na pozici referenta oddělení nákupu. Předtím si ale vyzkoušel i jiné pozice.

Robin začínal svou kariéru v Country Life v expedici, kde připravoval objednávky zboží. Pracoval také jako skladník, později povýšil na zástupce vedoucího skladu. Teď ho již můžeme najít v oddělení nákupu, kde má na starosti balené produkty značky Country Life. Jednoduše řečeno, Robin se stará o to, aby skladem bylo vždy optimální množství produktů pro naše odběratele, ve výrobě zase měli dostatek surovin. 

A co Robinovi dělá na jeho práci radost? „Mám moc rád náš kolektiv. Zároveň se mi líbí, že mám zodpovědnost za svou práci a je fajn, že se pořád posouvám.” Robin pochvaluje i produkty z našeho sortimentu: „Mám rád pečivo z naší biopekárny, také sladkosti, hlavně flapjacky. Výborné jsou i chlazené věci, jako třeba veganské párky.”

Helena, Martina a Martina

_98A4643Helena, Martina a Martina – to jsou naše usměvavé kolegyně, které můžete potkat v prodejně v Dejvicích.
Helena (vlevo) pracuje v Country Life již 20 let a říká, že jí v práci nejvíce dělají radost zákazníci a taky děti navštěvující prodejnu, co ji za ty roky v Country Life vyrostly před očima. Holky o Heleně říkají, že se neustále směje a vždycky jim poradí. Martina (vpravo) pracuje v Country Life rok a půl a cení si skvělého kolektivu, který kolem sebe má. S tím souhlasí i Martina (uprostřed), která říká, že kolektiv je pro ni nejdůležitější. Martina pracuje v Country Life 11 let a prozradila, že i když se jí ráno někdy nechce oblékat a někam jít, tak na své kolegyně se těší vždycky.
 
Všechny souhlasí, že do prodejny Country Life chodí především příjemní zákazníci, proto mají důvod se neustále usmívat. Mají rády hned několik produktů, které lze najít v prodejně. Chválí však hlavně čerstvé sendviče, které jsme v Country Life nedávno uvedli na trh.

Honza Jiránek

_98A4076Honza Jiránek pracuje již 5 let na pozici nákupčího ovoce a zeleniny v našem velkoobchodě. Částečně se také stará o provoz ekofarmy. Honza také prozradil, že se vlastně do Country Life narodil.
Honza, jako syn zakladatele – pana Otakara Jiránka, pomáhá ve firmě již od svého dětství. Vyzkoušel si tak opravdu spoustu věcí napříč celou firmou. Nejdříve pomáhal mamince v segmentu bio a přírodní kosmetiky, vyzkoušel si práci ve skladu nebo také polepování produktů. Nějaký čas strávil i v marketingovém oddělení, často pomáhal na naší ekofarmě, kde to má moc rád. Teď je spokojený a jeho velkým přáním je, aby lidé upřednostňovali bio ovoce a zeleninu před konvenčními produkty, zajímali se o ekologii a udržitelnost. A jaký je Honzův oblíbený produkt? „Rozhodně žitný kváskový chléb z naší nenačovické biopekárny a také zubní pasta Powersmile od Jason. Teď jsem si oblíbil i novinku od Florame - šampon pro muže“.

Přihlášení

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Žádný strach, na e-mail vám pošleme obratem nové heslo.
Pokud vám nepřišlo, zkontrolujte si spamovou schránku.

Chci se přihlásit

Košík

Nákupní košík je prázdný.